Dlaczego blog?

Wraz z mężem postanowiliśmy założyć ten blog, aby opowiedzieć Wam o swoich wielomiesięcznych zmaganiach i odkryciach dotyczących procesu przygotowywania ślubu oraz wesela.

Nazwa bloga, Wesele mi, nie jest przypadkowa. Mimo często mozolnej pracy przy przygotowywaniu wymarzonego wesela, na końcu zawsze pojawia się uśmiech, jest nam po prostu Wesele(j). :-)
  
Obecnie jesteśmy już po ślubie, ale jeszcze przed weselem. Trochę nietypowo postanowiliśmy oddzielić od siebie te dwa wydarzenia. :-)

Będziemy tu pisać o naszym wspólnym poszukiwaniu inspiracji, o spełnianiu naszych marzeń, odkryciu wspaniałych pasjonatów w swoich dziedzinach (kwiaty, jubilerstwo, muzyka, zdjęcia, moda ślubna, ...), o walce z weselnym kiczem oraz o efektach naszych często długich zmagań.

Mam nadzieję, że nasz blog będzie dla Was inspiracją, że zmotywuje Was do nieszablonowego spojrzenia na to jakże ważne wydarzenie jakim jest ślub i wesele. 

Dziękujemy Wam wszystkim za lekturę oraz zapraszamy do dyskusji na temat zamieszczanych tu artykułów.

Komentarze

  1. Lubię ten blog, ciekawe wpisy tu macie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję za tak miły komentarz. Będę się starała częściej zamieszczać nowe posty. Mam nadzieję, że mi się uda. :-)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty